rejuvi_remover.jpgRejuvi  tatuiruotės pašalinimo sistema yra unikalus tatuiruotės dažų ištraukimo metodas, skirtas visiškai pašalinti jūsų tatuiruotės dažų pigmentus iš jūsų kūno. Procedūra buvo plačiai nagrinėjama, tobulinama ir testuojama daugiau kaip dešimt metų ir jau yra naudojama pasaulyje daugiau kaip penkerius metus. Procedūroje naudojami tokie patys metodai, kaip ir atliekant jūsų originalią tatuiruotę; pašalinimo formulė pritaikoma dažams, naudojant tatuiruotės ar ilgalaikio makiažo mašiną. Todėl šią procedūrą gali atlikti tik apmokytas tatuiruočių ar ilgalaikio makiažo atlikimo specialistas.

Ištraukimo kremas buvo specialiai sukurtas tam, kad būtų maišomas su originalios tatuiruotės dažais ir juos užfiksuotų. Tada formulė pavirsta tirštesne substancija, kurią oda lengvai išstumia, kartu su ja ištraukdama ir užsifiksavusius tatuiruotės dažus. Norint visiškai pašalinti tatuiruotę, paprastai reikia atlikti ne vieną procedūrą. Pasibaigus procedūrų kursui, oda per daugelį mėnesių grįš į savo natūralią būseną.

Rejuvi tatuiruotės pašalinimo sistemos privalumų, palyginus su kitais tatuiruotės pašalinimo metodais, yra labai daug. Ši procedūra yra kur kas mažiau skausminga negu kiti pašalinimo metodai, o procedūros eiga ir vėlesnis tatuiruotės pašalinimas yra daug greitesnis ir efektyvesnis negu šalinant lazeriu. Be to, po procedūros nereikia vengti tiesioginės saulės šviesos (ką reikia daryti atlikus procedūrą su lazeriu) ir tolesnė priežiūra yra sąlyginai paprasta.

Rejuvi tatuiruotės pašalinimo sistema yra tinkama ir veiksminga tiek šalinant profesionalų, tiek namie atliktas tatuiruotes ir ilgalaikį makiažą nuo daugelio kūno vietų. Jautriose vietose prie akių ar tose vietose, kur galimas didelis drėgmės lygis, gali prireikti specialių tolesnės priežiūros procedūrų. Procedūra nėra atranki pagal spalvą (priešingai nei lazeris) ir vienodai veikia visus spalvinius pigmentus.

Kas nėra Rejuvi

Svarbu nesupainioti Rejuvi tatuiruotės pašalinimo sistemos su bet kuriuo kitu tatuiruotės pašalinimo metodu. Rejuvi procedūrą gali paskirti tik apmokytas tatuiruočių ar ilgalaikio makiažo atlikimo specialistas.

  • Rejuvi nėra – namie atliekama procedūra, išblukinanti jūsų tatuiruotę.
  • Rejuvi nėra – odos nudažymas, uždengiantis tatuiruotę.
  • Rejuvi nėra – rūgšties ar baliklio pagrindu paremta išblukinimo procedūra.
  • Rejuvi nėra – medicininė ar chirurginė procedūra.

Kodėl nepavyksta pašalinti su lazeriu

Pašalinimas lazeriu pagrįstas aukštos energijos šviesos impulsų, suskaldančių tatuiruotės pigmentą į mažesnes daleles, kurias galėtų absorbuoti kūnas, naudojimu. Lazerio šviesos bangos ilgį reikia keisti priklausomai nuo odos spalvos, nuo to, kokios spalvos pigmentus reikia pašalinti, nuo naudotų dažų tipo (dabar iš viso yra naudojama daugiau kaip 120 skirtingų dažų) bei tatuiruotės gylio.

Žalią ir geltoną pigmentus taip pat yra sunku pašalinti lazeriu, kadangi jie atspindi didžiąją dalį šviesos energijos. Kadangi visus pigmentus galima atsekti pagal tris pagrindines spalvas – raudoną, geltoną ir mėlyną, tampa aišku, kad likusius pigmentų elementus gali būti sunku – jeigu ne neįmanoma – visiškai pašalinti su lazeriu.

Kaip veikia „Rejuvi“ tatuiruotės pašalinimas

Rejuvi tatuiruotės pašalinimas tikriausiai yra mažiausiai skausmingas šiuo metu žinomas tatuiruotės pašalinimo metodas, kai nereikia naudoti bendrų ar vietinių anestetikų. Kadangi proceso metu yra naudojamas tas pats tatuiruotės metodas, kuris jums jau buvo taikomas, jis nėra skausmingesnis nei anas. Plotas taip pat yra apdorojamas su „Painaway“, galinga anestezijos priemone, kuri nuskausmina odą prieš procedūrą.

Rejuvi tatuiruotės pašalinimas yra greičiausia nechirurginė procedūra, kuri visiškai pašalina tatuiruotę.  Paprastai tatuiruotę galima pašalinti per tris, keturias procedūras. Norint, kad apdorotas plotas sėkmingai užgytų tarp procedūrų, reikia laukti nuo šešių iki aštuonių savaičių. Tai leidžia tatuiruotę pašalinti per keletą mėnesių. Lazerio procedūra užtrunka kur kas ilgiau.

Rejuvi tatuiruotės pašalinimas yra labiausias įperkamas palyginus su daugeliu lazerio procedūrų.

Rejuvi tatuiruotės pašalinimas yra saugus. Visi chirurginiai tatuiruotės pašalinimo metodai yra ne tik labai skausmingi, bet ir palieka didelius randus. Atliekant tatuiruotės pašalinimo procedūrą su Rejuvi, randai atsiranda itin retai, palyginus su lazerio procedūra, kadangi Rejuvi tatuiruotės pašalinimo sistema nesukelia ilgalaikių odos struktūros ar pigmentų pokyčių, kokius gali sukelti lazeris. Be to, atlikus Rejuvi tatuiruotės pašalinimą, skirtingai nei su lazeriu, jums nereikės po procedūros vengti tiesioginės saulės šviesos.

Rejuvi tatuiruotės pašalinimas yra patikrintas. Šis procedūros procesas buvo tiriamas ir tobulinamas daugiau kaip dešimt metų ir yra daugiau kaip penkerius metus naudojamas visame pasaulyje, daugelis pasaulio klinikų dabar siūlo šią procedūrą. Kai kurios lazerio klinikos netgi pasikeitė, pradėdamos naudoti šią sistemą.

Kaip tai veikia

Tatuiruotės pašalinimo priemonė yra naudojama panašiai kaip buvo atliekamas tatuiravimas ar mikropigmentavimas, naudojant tą pačią įrangą.

Tatuiruotės ištraukimo formulė pradeda veikti beveik tuoj pat po to, kai išpiešiami originalios tatuiruotės dažai, judėdama aukštyn per odą.

Per kitas kelias savaites virš apdoroto ploto susiformuos šašiukas su tatuiruotės dažais. Odai gyjant, dar daugiau nepageidaujamų tatuiruotės dažų bus išstumiama lauk. Šašiukas pradės natūraliai luptis, kartu ištraukdamas šiuos nepageidaujamus tatuiruotės dažus. Tikėtina, kad atsiras ir antrinis šašiukas, kuriame bus dar daugiau tatuiruotės dažų. Po procedūros ir kol ant odos yra šašiukas, apdorotą plotą reikia laikyti sausai. Daugiau informacijos rasite dalyje apie priežiūrą po procedūros.

Likę tatuiruotės dažai taip pat šviesės ir judės link epidermio (odos sluoksnio, kuris natūraliai yra nuolat atnaujinamas).

Rejuvi tatuiruotės pašalinimo sistema yra tokia veiksminga, kad techniškai įmanomas net toks dalykas, jog tatuiruotę pavyks pašalinti per vieną vienintelę procedūrą.  Nors taip nebūtinai nutiks, galimas daiktas, kad visos jūsų tatuiruotės dalys bus pašalintos per vieną procedūrą.  Skirtingai nei lazerio procedūros, Rejuvi tatuiruotės pašalinimo sistema vienodai veikia visus spalvinius pigmentus.

Faktinis reikalingų procedūrų skaičius gali keisti priklausomai nuo individualių aplinkybių ir originalios tatuiruotės būsenos.  Visiško pašalinimo niekada negalima garantuoti.