Klientės istorija šalinant permanentinį makiažą Rejuvi metodu.

Pirmiausiai tai milijoną kartų nerealiai AČIŪ! AŠ TOKIA LAIMINGA!..

Taip pat galite siunčiu gijimo „aprašymą“ Jums ir kitoms specialistėms.

1 diena. Panika: akys juk privalo būti sausos 48 val., o maniškės ašaroja/rasoja ir nors tu ką… gaudau kiekvieną ašarą servetėlėmis, kad tik kuo sausiau būtų. Vokai „dega“, jaučiu nemalonų graužimą, bet viskas ok, ne baisiai. Viršutiniai vokai sausi. Apatinius „gelbėju“ – vis sausinu.

2 diena. Ryte taip aptinusi, kad atrodo net veido forma pasikeitus. Abiejų akių vokai sulipo, tik priekiniai kampučiai šiek tiek prasiplėšę. Žiauriai neramu. Sausais ausų krapštukais lėtai, po truputį „prarakinu akis“ (kampai vis dar sukibę, bet perdien atšoko). Labai jaudinuosi, nes skaičiau net’e, kad viskas turi būti sausa, šašai neliečiami (o maniškius juk teko atplėšt vieną nuo kito!..) Vėl visą dieną gaudau ašaras: kampus graužia nuo sūrumo…vakare taip pat aptinus kaip ir ryte, bet nors apatiniai vokai sausi.

3 diena. Akys vėl aklinai sulipę. Apgraibom braukiu į vonią sausais krapštukais „prarakint akių“. Aptinusi lyg savaitę bezbožniai gėrus ir dar mušta. Skambinu Ellai, teiraujuosi dėl tepaliuko A+D (čia dėl to, ar jį tikrai reik naudot, nes nesu tikra, ar mano vokai pakankamai buvo sausi tas 48 val.). Ella nuramina: reikia ir būtina. Atsargiai išsiterlioju tepaliuku. Baisiai palengvėja – neliko tempimo, beveik negraudžia, bet vis dar žiauriai aptinus.

4 diena. Akys aklinai sulipę, bet šįryt pirmąkart atsargiai praplaunu jas vėsiu vandeniu (tik atsargiai, kad per ilgai nešlaptų). Aptinus nerealiai, vokai ryškiai raudoni. Pasitepam tepaliuku: palengvėja… Šašai išskystėja, paviršių palengva servetėle nusausinu/nubraukiu, bet labai atsargiai. Vakarop mano vyras supanikuoja – akys tokios paraudę, traiškanotos… tikrai, gal uždegimas įsimetė nuo to nerealaus valymosi servetėlėmis. O gal dėl to, kad tepaliuko pateko (ant pakuotės parašyta saugotis, kad nepatektų į akis, todėl juo vokus labai atsargiai ir kruopščiai tepiau, bet vis tiek…). Ryt vyras pirmu reisu lėks į vaistinę ko nors akims išplaut.

5 diena. Aptinusi nerealiai. Akys susiklijavę. Bet negraužia, tik labai niežti. Gausiai praplaunu virintu vėsiu vandeniu ir prisilašinu lašiukų (su antibiotikais, bet nelabai agresyviais – juos ir vaikams skiria). Labai pagerėja. Naudoju A+D tepaliuką. Šašai nuo jo išmirksta, dingsta tempimo jausmas. Gelbėju akis – lašinu gydomuosius lašiukus.

6 diena. Ryte aptinus, bet ženkliai geriau. Akys traiškanotos, bet nesusiklijavę aklinai. Plaunant atsikabina pirmieji šašiukai. Labiausiai atkibusius nukerpu žirklutėmis – nepasiduodu pagundai ir nieko neplėšiu/nelupu. Gražėju. Perdien vis tepu A+D. Vakare įsidrąsinu iš užsimerkiu į vonią. Po jos nusikrapštau beveik visus šašus (jie nuo tepaliuko ir prausimosi nuslinkę ant blaksienų). Atsargiai nukrapštau nerealius  juodulius: nors ir kaip atsargiai tai darau (jie net neliečia odos, tik „kliackais“ sukabinę blakstienas), vis tiek iškrenta blakstienų (jei tiksliai – 8 vnt., 2 kuokštai x 4). Bet čia normalu: greit ataugs.

7 diena. Ryte išsiplaunu akis. Prisilašinu lašiukų. Patepu A+D. Akys jautrios, rausvos, bet viskas jau praeity – neliko beveik nei vieno šašo (tik keli neryškūs fragmentai ant apatinių vokų), didžioji dali pigmento iškeliavo lauk – čia jau beveik ankstesnė AŠ! KOKIA AŠ LAIMINGA! Pirmąkart išeinu „į žmones“. Jaučiuosi nerealiai – pirmąkart nuo kovo 1 d., kai man Laima padarė „tatūškę“…

8 diena. Aš jau beveik gražuolė (pardon, kad giriuosi, bet man labai gera). Tik ant apatinių akių, kur buvo šašai, likę tokie rausvi grioveliai. Bet aš neabejoju, kad jie dings – nepamiršim, kad dar užvakar buvau nerealiai apskretusi ir visiška pabaisa. Juodo pigmento mikro dalelių yra vos vos, tik šen-ten, bet tai tik kur-nekur likę vos regimi šešėliai –  nieko tokio. O va to balto „š“ šiek tiek daugiau. Bet jis irgi neryškus – tikrai ne tas pelėsis, kurį nešiojau po „maskavimo“ procedūros.

IŠVADA: trys dienos panikos ir nerimo, pora dienų vilties ir – voilà – aš devintam danguj! Laiminga, patenkinta, labai dėkinga Jums, Ella.
Dėl tų „likučių“: tai kad aš beveik ideali :o) Na, gal tik dešinės akies priekiniam kampely toks ryškesnis „taškas“ – vienui vienas – liko. Nežinau, ar man verta dėl jo „ardytis“, nors tiesa sakant jis tikrai matomas. Na ir dar tie „baltalo“ brūkšniukai (ir koks velnias nešė mane tam „maskavimui“???) Bet jie kaip atspindžiai – gal irgi neverta nieko daugiau daryt. Nebent laikui bėgant jie keistų spalvą/baltų (tada būtų negražu, matytųsi).

2 savaitės po originalaus ilgalaikio makiažo

Dešinioji akis

desine akis

1 savaitė (lygiai 7 dienos) po ilgalaikio makiažo šalinimo naudojant „Rejuvi“  

Dešinioji akis

 desine po proceduros

Kairioji akis prieš procedūrąkairioji akis   Kairioji akis po šalinimo procedūroskarioji po proceduros
Abi akysabi akys pries  Abi akys po procedūrosabi akys po
po