Microblading

Microblading tai viena iš populiariausių permanentinio makiažo technikų, kurioje naudojamas specialus įrankis panašus į pieštuką, o jo pagalba yra išpiešiami plaukeliai.
Dažnai moterys norinčios gauti kuo natūralesnį efektą išbando būtent šią permanentinio makiažo techniką (kitaip dar vadinama plaukeline technika).

Microblading laikiklio pagalba po oda yra įvedamas pigmentas antakių augimo kryptimi, piešiant plaukelius.
Laikiklyje esanti adata yra net kelis kartus plonesnės už įprastą mechaninį permanentinio makiažo aparatą, todėl nupiešti plaukeliai atrodo labai natūraliai.

Microblading technika leidžia meistrui plaukelius išpiešti po vieną, o neužtušuoti visą plotą, kaip yra atliekama įprastai atliekant permanentinį makiažą su aparatu.
Tai puiki technika norint sukurti gražių ir tvarkingų antakių efektą, parenkant tinkamiausią ir artimiausią spalvą jūsų natūraliems plaukams.
Sugyjus antakiai atrodo tarsi šiek tiek paryškinti, užpildyti tušti tarpai tarp plaukelių, todėl ne kiekvienas pastebės jog buvo atlikta ilagalaikio makiažo procedūra.

Šia procedūrą gali atlikti moterys, kurių oda yra sausa (riebesnei odai ši procedūra nėra rekomenduojama), kurių antakiai yra labai ploni ar jų praktiškai nėra.

Po procedūros antakių spalva visada atrodo intensyvesnė, matosi įpiešti plaukeliai į odą, bet sugyjus moterys džiaugiasi natūraliu, vešliu, tvarkingų antakių efektu.
Ši technika odoje matoma ir išlieka iki 3, o kartais net iki 5 metų. Jei riebesnė oda, išliekamumas gali sumažėti ir iki 1 metų.