Neseniai profesionalių Lietuvos meistrų į teikiamų paslaugų sąrašus įrašytas permanentinis makiažas sukėlė nemažai diskusijų. Kuri moteris nenori būti graži amžinai? O būtent ilgalaikis makiažas yra tarsi panašus ilgalaikio grožio užtikrinimas. Todėl vos šiandien ne tik pati ši paslauga, bet ir  makiažo kursai itin išpopuliarėjo. O tai, kas itin gaju ir greitai tampa žinoma, visuomet būna apipinama įvairias gandais ir mitais. Ieškančioms tiesos ir mąstančioms apie permanentinio makiažo profesionalo duoną pateikiame kelis populiariausius mitus, susijusius su permanentiniu makiažu.

  1. Permanentinis makiažas – tai sudėtinga operacija. Kuomet išgirstame, jog įmanoma, kad ilgalaikis makiažas ilgam suteiktų veidui žavesio ir visuomet atrodytumėte kaip pasidažiusi, noromis nenoromis pradedama galvoti apie sudėtingas kone plastines operacijas. Tačiau iš tiesų permanentinis makiažas nėra operacija ir su  chirurgija nieko bendra neturi. Tai kelias valandas trunkanti procedūra, atliekama specialiu aparatu su tam skirta adatėle.
  2. Ištverti pavyksta ne visiems. Dar vienas gajus mitas, susijęs su mikropigmentacija, tai, kad permanentinis makiažas Vilniuje, Kaune ar kitame mieste atliekamas labai skaudžiai. Manoma, jog tai procedūra, kuriai iškęsti kone reikalinga nejautra. Tačiau iš tiesų tai netiesa. permanentinis makiažas atliekamas suleidžiant šiek tiek pigmento į paviršinę odos dalį. Čia dar nėra receptorių, todėl operacija nekelia skausmo.
  3. Grožis brangiai kainuoja. Dar vienas populiarus mitas yra tas, jog permanentinis makiažas yra itin  brangi procedūra. Žinoma, jei norite, kad ilgalaikis makiažas būtų atliekamas kokybiškai ir ilgai laikytųsi, privalu ieškoti tinkamo specialisto, tačiau tai dar nereiškia, jog teks mokėti kalnus pinigų. Pasidomėkite,  kokias paslaugas suteikia profesionalai ir pamatysite, kad kainos dažniausiai skiriasi pagal tai, kokios medžiagos procedūros metu naudojamos.
  4. Gali padaryti bet kas. Kartais merginos, išmanančios, kaip tinkamai pasipuošti vakariniu makiažu, mano, jog ir permanentinis makiažas Kaune ar kitame mieste gali būti atliekamas tiek namuose, tiek salone. Tačiau iš tiesų, kad galėtumėte pati atlikti tokią procedūrą, Jums pravers makiažo kursai. Kai šia procedūra pradėjo domėtis vis daugiau merginų, Lietuvoje pradėti vesti permanentinio makiažo mokymai, kuriuose permanentinio makiažo paslapčių gali pasisemti tiek profesionalai, tiek mėgėjai.
  5. Ilgalaikis neilgai išlieka. Dar vienas ypač populiarus mitas, susijęs su permanentu, tai yra manymas, jog ilgalaikis makiažas iš tiesų ra tik reklaminis triukas. Dažnai merginos teigia, jog naivu manyti, kad  permanentinis makiažas išliks kelias savaites ar net mėnesius. Tačiau reikia žinoti paprastą tiesą, jei  Jūsų meistras mokėsi ir atlieka procedūrą tinkamai, rezultatas Jus džiugins ilgai. Kaip tai išsiaiškinti? Jei meistras tuo metu, kai vyko makiažo mokymai ne miegojo ir dar net turi sertifikatą, greičiausiai tai reiškia, jog jis išmano, ką daro.