Permanentinis makiažas

Moterys visada stengiasi pabrėžti savo natūralius bruožus, juos išryškinti ar paslėpti esamus trūkumus, todėl jau žinoma, kad nuo seno moterys stengiasi rūpintis savimi ir savo išvaizda. Savo grožiui išryškinti į pagalbą dažniausiai pasitelkiama kasdieninio makiažo priemonės, tačiau ne visuomet esame patenkintos gautu rezultatu, ar tiesiog kartais net neturime pakankamai laiko. Laikui bėgant, o pasaulio ritmui intensyvėjant atsirado ir nauja grožio procedūra – permanentinis makiažas.

Permanentinis makiažas puiki išeitis moterims ieškančioms lengvesnio būdo kasdien atrodyti nepriekaištingai. Permanentiniui makiažui, kitaip dar vadinamam mikropigmentacija, skaičiuojama jau daugiau nei 100 metų, o pirmoji procedūra buvo atlikta skruostikaulių parausvinimui (1902m. garsaus tatuiruočių meistro Sutherland MacDonald). Permanentinis makiažas vert. iš anglų kalbos „permanent” reiškia pastovus, ilgai išliekantis. 1920m. Amerikietis George Burchett laikomas pradininku mikropigmentacijos pasaulyje. George, tatuiruočių meistras, ryžosi padėti moterims ir atlikdavo joms veido grožio procedūras pasitelkiant į pagalbą adatą, o moterys džiaugdavosi gautu rezultatu ir išryškintais savo veido bruožais. Praėjus keletai metų ši procedūra tapo populiari tarp moterų ir mikropigmentacija persikėlė į medicinines įstaigas, kur klinikos darbuotojai plačiai pasiūlė paslaugą lūpų ilgalaikį makiažą.

Praėjus daugiau nei puse šimtmečiui permanentinis makiažas ir jo populiarumas atkeliavo į Europą. Šiai dienai ši procedūra nieko nestebina, su kiekviena diena ji tampa vis populiaresnė moterų tarpe, o ją atlieką sertifikuoti permanentinio makiažo meistrai, kurie savo ruožtu šią procedūrą ir jos techniką kiekvieną dieną tobulina. Sertifikuoti šios srities meistrai, išmanantys savo darbą, pasirūpins kiekviena moterim ir sukurs naujas veido linijas, bei išryskins veido bruožus.